Wsparcie techniczne

Działamy na polskim rynku ogrodniczo/instalacyjnym od początku lat 90’.
Nieprzerwany rozwój firmy był możliwy tylko dzięki silnemu zapleczu fachowców, którzy opiekują się naszymi produktami i codziennie pomagają znaleźć optymalne rozwiązania dla naszych klientów.

Dobór pomp i zbiorników

Nasi inżynierzy z działu pompowego pomagają dobrać odpowiedni produkt do potrzeb klienta niezależnie od rodzaju instalacji. Pomagamy również przy instalacji oraz kalibracji falowników. Szeroka gama produktów pozwala nam na dopasowanie się do każdych potrzeb i wymagań. Nasze wsparcie oferujemy zarówno klientom indywidualnym jak i naszym partnerom handlowym. Dzielimy się naszą wiedzą, aby mieć gwarancję pełnej satysfakcji z naszych produktów.
Zachęcamy do indywidualnego kontaktu!

 

 

PROJEKTOWANIE SYSTEMÓW
AUTOMATYCZNEGO NAWADNIANIA

Byliśmy jedną z pierwszych firm, która wprowadził systemy automatycznego nawadniania wynurzalnego na polski rynek. Lata doświadczeń, tysiące wykonanych
projektów oraz bardzo szeroka oferta łącząca najlepsze produkty wszystkich wiodących producentów to niepodważalne atuty naszego działu nawodnień.
Dla każdego klienta wykonujemy nieodpłatnie indywidualny komputerowy projekt całego systemu. Jedyne czego potrzebujemy to kilku informacji na temat ogrodu oraz źródła wody. Korzystając z pomocy działu pompowego, jeżeli jest taka potrzeba, dobierzemy również odpowiedni produkt do zasilenia systemu w wodę ze studni.
Zapraszamy do kontaktu sklepy i centra ogrodnicze, instalatorów oraz klientów indywidualnych.

Dział nawodnień POLGAR

SERWIS POMP

Nawet najwyższej jakości sprzęt wymaga okresowych przeglądów, wymiany zużytych podzespołów lub po prostu usunięcia usterki. Na terenie naszej firmy
znajduje się serwis zajmujący się naprawami gwarancyjnymi oraz pogwarancyjnymi pomp, silników do pomp, hydroforów oraz zbiorników ciśnieniowych. To wygodne rozwiązanie gwarantuje klientom bezpieczeństwo oraz pełne wsparcie przez cały okres użytkowania naszych produktów.

KARTA GWARANCYJNA

Dokładamy wszelkich starań aby mogli się Państwo jak najdłużej cieszyć
zakupionymi produktami z oferty naszej firmy. W razie problemów prosimy o zgłoszenie
się do miejsca zakupu. W przypadku utraty karty gwarancyjnej udostępniamy jej kopię do pobrania.

INSTRUKCJE I KATALOGI

Aby dowiedzieć się więcej o konkretnych
produktach pobierz instrukcje i katalogi!

Nie znalazłeś odpowiedzi?
Napisz do nas!