POLGAR

Poznaj naszą firmę

O NAS

Firma Polgar jest obecnie jednym z największych importerów artykułów z branży techniki pompowej i nawodnieniowej oraz akcesoriów ogrodowych. Specjalizujemy się w sprzedaży produktów profesjonalnych, przeznaczonych dla odbiorców przemysłowych oraz produktów skierowanych do użytkowników domowych.

Na Polskim rynku działamy z sukcesami już od ponad 25 lat. Od początku lat 90’ staramy się ciągle udoskonalać świadczone przez nas usługi oraz oferowane produkty. W naszym asortymencie znajdą Państwo pełną gamę asortymentu, które posiadają jedną wspólną cechę – wysoką jakość.

Ze wszystkimi producentami łączy nas wieloletnia współpraca. Dzięki temu możemy zagwarantować, że oferowane przez nas produkty spełniają najwyższe standardy, niezależnie czy pochodzą z Europy czy z Azji. Na dowód tego każdy kupiony u nas towar posiada europejskie certyfikaty oraz atesty.  Staramy się budować katalog naszych produktów w taki sposób, aby każdy mógł znaleźć rozwiązania skrojone na miarę swoich potrzeb i możliwość, mając przy tym pewność, że za każdym razem otrzymuje najlepszą możliwą jakość.

Fundamentem naszej firmy są wysoce wykwalifikowani specjaliści, którzy zapewniają pomoc w doborze oraz profesjonalne doradztwo techniczne. Dzięki ich wsparciu, nasi klienci mogą być pewni, że kupują produkty dopasowane do ich potrzeb oraz możliwości.

Od 2005 roku firma Polgar ma siedzibę w podpoznańskich Chybach. Na naszym terenie znajdują się trzy hale magazynowe, sklep detaliczny, budynek biurowy oraz ściśle współpracujący z firmą Polgar serwis pomp i hydroforów. Dzięki takiemu zapleczu możemy sprawnie reagować na wszystkie potrzeby naszych klientów.

NASZE MARKI

WSPÓŁPRACA

Firma Polgar specjalizuje się w sprzedaży hurtowej.

Do współpracy zapraszamy odbiorców hurtowych, którym zawsze oferujemy atrakcyjne ceny, obsługę handlowców oraz wsparcie techniczne.

Wśród naszych klientów znajdują się m.in. duże sieci handlowe, takie jak Leroy Merlin, czy PSB Mrówka. Jeżeli jesteś producentem i szukasz nowych kanałów sprzedaży, możemy również zaoferować ciekawe warunki współpracy.

Dowiedz się więcej!

Dlaczego POLGAR?

Najwyższa jakość

Cały asortyment pokryty jest gwarancją producenta. Kupując od nas masz pewność, że zamawiany towar jest najwyższej jakości. Każdy produkt jest sprawdzany przed wysyłką i posiada wszystkie niezbędne certyfikaty stosowane w Unii Europejskiej.

Szybka dostawa

Dzięki dużemu zapleczu magazynowemu możesz mieć pewność, że zamawiany towar znajdzie się u Ciebie najszybciej jak to jest możliwe, nawet następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia.

Szeroki asortyment

Importujemy i dystrybuujemy sprzęt z całego świata, w tym z Włoch, Niemiec, Chin i Tajwanu. Jesteśmy w stanie zaproponować gotowe rozwiązanie dobrane bezpośrednio do Twoich potrzeb. Ciężko Ci się zdecydować? Skontaktuj się z nami!

Kontakt

POLGAR Garniewicz Wełniak spółka jawna

Jesteśmy do Państwa dyspozycji we wszystkie dni robocze w godzinach 8:00-16:00. Zapraszamy do wizyty w naszej siedzibie lub do skorzystania z innej dogodnej formy kontaktuu.

Adres
ul. Szamotulska 17D, 62-081 Chyby

Telefon
+48 61 816 06 31 / 61 816 01 49

E-mail