POLGAR

Poznaj naszą firmę

O nas

Firma Polgar jest obecnie jednym z największych importerów artykułów z branży techniki pompowej i nawodnieniowej oraz akcesoriów ogrodowych. Specjalizujemy się w sprzedaży produktów profesjonalnych, przeznaczonych dla odbiorców przemysłowych oraz produktów skierowanych do użytkowników domowych.

Na Polskim rynku działamy z sukcesami już od ponad 25 lat. Od początku lat 90’ staramy się ciągle udoskonalać świadczone przez nas usługi oraz oferowane produkty. W naszym asortymencie znajdą Państwo pełną gamę asortymentu, które posiadają jedną wspólną cechę – wysoką jakość.

Ze wszystkimi producentami łączy nas wieloletnia współpraca. Dzięki temu możemy zagwarantować, że oferowane przez nas produkty spełniają najwyższe standardy, niezależnie czy pochodzą z Europy czy z Azji. Na dowód tego każdy kupiony u nas towar posiada europejskie certyfikaty oraz atesty.  Staramy się budować katalog naszych produktów w taki sposób, aby każdy mógł znaleźć rozwiązania skrojone na miarę swoich potrzeb i możliwość, mając przy tym pewność, że za każdym razem otrzymuje najlepszą możliwą jakość.

Fundamentem naszej firmy są wysoce wykwalifikowani specjaliści, którzy zapewniają pomoc w doborze oraz profesjonalne doradztwo techniczne. Dzięki ich wsparciu, nasi klienci mogą być pewni, że kupują produkty dopasowane do ich potrzeb oraz możliwości.

Od 2005 roku firma Polgar ma siedzibę w podpoznańskich Chybach. Na naszym terenie znajdują się trzy hale magazynowe, sklep detaliczny, budynek biurowy oraz ściśle współpracujący z firmą Polgar serwis pomp i hydroforów. Dzięki takiemu zapleczu możemy sprawnie reagować na wszystkie potrzeby naszych klientów.