Logo Polgar
Kategoria:

Producenci

ELBI

Naczynia wzbiorcze seria D

Naczynia zbiorcze seria D firmy Elbi

Sanitarne naczynia wyrównawcze serii D są przeznaczone do montażu w systemach zasilających w ciepłą wodę użytkową. Naczynia te mogą być dołączane jako naczynia wyrównawcze do bojlerów lub jako dodatkowe zbiorniki w systemach wymagających wlotowego zaworu bezpieczeństwa.

Zbiorniki hydroforowe seria AFL

Zbiorniki hydroforowe seria AFL firmy Elbi

Dzięki projektowaniu Elbi seria AFL z wymienną membraną stanowi wyjście z problemów, wiążących się z dużymi systemami zamkniętymi, które wymagały dojścia do wnętrza zbiornika, co wyeliminowało uciążliwe, małe, wielokrotne zbiorniki.

Zbiorniki hydroforowe seria AF

Zbiorniki serii AF z odkręcaną membraną są oferowane w modelach o objętościach od 35 do 500L i przeznaczone są do montowania w domach mieszkalnych, istalacjach przemysłowych oraz tam, gdzie wymagane są większe zbiorniki do wody.

Zbiorniki hydroforowe seria AS i AC

Zbiorniki hydroforowe seria AS i AC firmy Elbi

Zbiorniki serii AS i AC oferowane są w wersjach o objętościach od 5 do 25L. Są przeznaczone do małych instalacji oraz ogrodowych systemów irygacyjnych.

Modele AC-5 i AC-8 są zaopatrzone standardowo w powłokę EPDM.

Model AS-25 jest kombinacją praktyczności i ekonomii. Jest przeznaczony do instalacji bezpośrednio z pompą.

Naczynia wzbiorcze seria ERL

Naczynia wzbiorcze seria ERL firmy Elbi

Dzięki specjalnemu wzornictwu, modele ERL naczyń wyrównawczych Elbi wyposażone są w odkręcaną pokrywę, która znacznie ułatwia eksploatację naczynia w systemach o większych objętościach. Zastosowanie większego zbiornika eliminuje montaż mniejszych, kosztowniejszych zbiorników. Seria ERL dostępna jest o pojemnościach od 750 do 5000L dzięki specjalnej strukturze membrany, która ma praktycznie nieograniczoną żywotność związaną z wyeliminowaniem jakichkolwiek niekorzystnych naprężeń jej powierzchni.
Naczynia te są dostępne także w wersji EXPORT o maksymalnym ciśnieniu roboczym 10 bar

 

Naczynia wzbiorcze seria ER-CE i ERCE

Naczynia wzbiorcze seria ER-CE i ERCE firmy Elbi

Naczynia seri ER-CE dostępne są od 2 do 24L

Naczynia serii ERCE dostępne są od 35 do 500L

Naczynia wzbiorcze zostały zaprojektowane tak, aby regulować zmiany stanu wody lub innej cieczy, co pozwala na prawidłowe działanie układu grzewczego podczas wszystkich faz jego działania.