Logo Polgar
Kategoria:

Producenci

*Inni producenci*

Fishmann - ponton wędkarski

Fishmann - ponton wędkarski

Ponton wędkarski z dwoma siedziskami, wymiary 252 x 125 x 40 cm, grubość ścianki 0,5 mm, przeznaczony dla 3 osób, max obciążenie 256 kg. W zestawie: sznur, mocowanie wędki, pompka dwudrożna, 2 wiosła, łatka naprawcza. Dla bezpieczeństwa łódka posiada dwie komory powietrzne.

Ponton Atlantic

Ponton Atlantic

Wykonany z bardzo wytrzymałego winylu, wyposażony w zawór bezpieczeństwa, Posiada nadmuchiwaną podłogę oraz sznurek do holowania. Zestaw nie zwiera wioseł. Wymiary: 192 x 115 cm, max. obciążenie: 95 kg.

Basen dmuchany 3-pierścienie

Basen dmuchany 3-pierścienie

Wykonany z bardzo wytrzymałego winylu, posiada zawór bezpieczeństwa. Wymiary: 107 x 25 cm, W podłodze basenu znajduje się zawór ułatwiający jego opróżnianie. Napełniać w 75%. Przeznaczone dla dzieci powyżej 3 lat.

Składany fotel plażowy 2 w 1

Składany fotel plażowy 2 w 1: materac wodny, a po złożeniu fotel plażowy

Wykonany z bardzo wytrzymałego winylu, wyposażony w zawór bezpieczeństwa. Dla zwiększenia bezpieczeństwa składa się z 3 komór powietrznych. W komplecie zestaw naprawczy.

Sofa wodna w hawajskie kwiaty

Sofa wodna w hawajskie kwiaty

Wodna sofa w hawajskie kwiaty z siatkowym dnem, oparciem oraz wgłębieniem na napój. ?rednica 104 cm, grubość ścianki 0,25 mm, w komplecie łatka naprawcza.

Materac plażowy z oparciem

Materac plażowy z oparciem

Wykonany z bardzo wytrzymałego winylu, wyposażony w zawór bezpieczeństwa. Dla zwiększenia bezpieczeństwa składa się z 2 komór powietrznych. Komfortowe oparcie na ręce, plecy i ramiona, w oparciu znajduje się otwór na napój. W komplecie zestaw naprawczy.