Logo Polgar
Kategoria:

Wszystko do ogrodu

Baseny

Basen dmuchany 3-pierścienie

Basen dmuchany 3-pierścienie

Wykonany z bardzo wytrzymałego winylu, posiada zawór bezpieczeństwa. Wymiary: 107 x 25 cm, W podłodze basenu znajduje się zawór ułatwiający jego opróżnianie. Napełniać w 75%. Przeznaczone dla dzieci powyżej 3 lat.

Zestaw naprawczy do basenów

Zestaw naprawczy do basenów

W skład zestawu wchodzą: klej, łatka z PVC o wymiarach 7 x 15cm

 

Pływak do chemii basenowej

Pływak do chemii basenowej - plastikowy, pływający pojemnik na wolno rozpuszczające się tabletki chlorowe. Zapobiega odbarwianie się folii basenowej oraz daje możliwość bezpiecznego wyjmowania tabletek na czas kąpieli.

Chlor Trio (Triochlor)

Chlor Trio (Triochlor)

Chlor Trio - środek dezynfekujący z linii środków chemii basenowej Aqua Star

Wolno rozpuszczające się tabletki chlorowe przeznaczone do długotrwałej dezynfekcji wody basenowej. Czas kontaktu zapewniający skuteczną dezynfekcję wynosi 24 godziny.

Flok (Alkasol Flok 102)

Flok (Alkasol Flok 102)

Flok - środek koagulacyjny z linii środków chemii basenowej Aqua Star

Preparat Flok przeznaczony jest do klarowania wody basenowej oraz do koagulacji zanieczyszczeń w wodzie. Dzięki zastosowaniu tego środka woda w basenie staje się przejrzysta i klarowna.

Multichlor (Chlor Multi)

Multichlor (Chlor Multi)

Multichlor - środek dezynfekujący z linii środków chemii basenowej Aqua Star

Wolno rozpuszczające się, wielofunkcyjne tabletki chlorowe przeznaczone do długotrwałej dezynfekcji wody basenowej. Tabletki zawierają 3 składniki służące do dezynfekcji wody, klarowania jej i zwalczania glonów. Czas kontaku zapewniający skuteczną dezynfekcję wynosi 24 godziny.